4 kippendijfilets, aardappelen, kousenband en 2 eieren
€ 22,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rijst
Rijst geserveerd met char sui kip/ketjap kip/kip kerrie
€ 10,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti plaat
€ 3,59
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra sambal
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti vega speciaal
Roti, aardappel en kousenband in een bakje
€ 14,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kip normaal
Kippendijfilet, aardappel, kousenband en ei
€ 21,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rotirol vega
Roti, aardappel en kousenband
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rotirol kip
Kip kerrie, aardappel en kousenband
€ 13,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Belegde broodjes
Broodje garnalen kousenband
€ 7,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje garnalen kerrie
€ 7,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kerrie ei
€ 6,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel broodje speciaal
Frikandel met uien
€ 5,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje bakkeljauw
€ 7,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje aardappel kousenband
€ 6,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje char sui kip
€ 6,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje ketjap kip
€ 6,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje frikandel
€ 4,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kip kerrie
€ 6,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rijstgerechten
Nigeriaanse fried rice
Met kip en garnalen
€ 15,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigeriaanse jollof rice
Met kip
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Kipnuggets 5 stuks
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wings 5 stuks
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikadel speciaal
Frikandel, uien en ketchup
€ 5,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Borrel chips banaan
Bevat raapzaad olie
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kids menu
4 kipnuggets, frietjes, saus en capri-sun
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vietnamese loempia vega
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot chicken wings 5 stuks
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 3,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vietnamese loempia kip
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Oasis Appel peer 300ml
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,67/l, 0,3l
Oasis Appel zwarte bes framboos 300ml
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,97/l, 0,3l
Fanta Orange 1,5 L
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen. Less sugar***30% minder suiker dan de meeste suikerhoudende frisdranken in Nederland
€ 6,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 4,50/l, 1,5l
Fernandes Cherry Bouquet 1.5L
€ 6,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 4,50/l, 1,5l
Fernandes Super Pineapple 1.5L
€ 6,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 4,50/l, 1,5l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,09/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,09/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,09/l, 0,33l
Amerikaanse Fanta (aardbeien) 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Amerikaanse Fanta (aardbeien kiwi) 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Amerikaanse Fanta (ananas) 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Fanta Exotic 330 ml
Frisdrank met vruchtensap, met zoetstoffen.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,09/l, 0,33l
Fanta zwarte bes 300ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Schweppes cream soda 330ml
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,97/l, 0,3l
Oasis aardbei framboos 330ml
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,97/l, 0,3l
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Red Bull Energy Drink Suikervrij 250ml
100% vleugels, ook zonder suiker. Red Bull Sugarfree wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Red Bull Winter Edition peer-kaneel 250ml
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Energy slammer 250ml
€ 2,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,25/l, 0,2l
Capri-Sun orange & peach 330ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,00/l, 3,0l
Capri-Sun kersen & pomegranate 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,33/l, 3,0l
Capri-Sun mango & passievrucht 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,33/l, 3,0l
Fernandes Green Punch 1.5L
€ 6,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 4,50/l, 1,5l
Red Bull Energy Drink Sea Blue Edition 250ml
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Red Bull Energy Drink Bosbes 250ml
De Blue Edition smaakt naar fruitige bosbes. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Red Bull Energy Drink Summer Edition 250ml
€ 3,85
incl. statiegeld (€ 0,00), € 38,50/l, 0,1l
Red Bull Energy Drink Tropical Edition 250ml
De Yellow Edition smaakt exotisch naar tropisch fruit. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Red Bull Energy Drink Apricot Edition 250ml
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Coca-Cola Cherry Frisdrank 500 ml
Frisdrank met plantenextracten en kersensmaak.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Red Bull Energy Drink White Edition 250ml
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
Aloe Vera drink strawberry
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Red Bull Energy Drink Cactusvrucht 250ml
De Green Edition smaakt naar verfrissende cactusvrucht. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,75/l, 0,2l
AA energy drink 330ml
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,67/l, 0,3l
Coca-Cola Zero Sugar 500 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Fanta met Sinaasappelsap 500 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,06/l, 0,33l
Monster Energy Blik 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, L-CARNITINE EN GINSENG.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Monster Energy Mango Loco 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET VRUCHTENSAP MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, CAFEÏNE, L-CARNITINE EN INOSITOL.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Monster energy pipeline punch 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Monster energy watermelon 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Monster energy pacific punch 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Amerikaanse Fanta (perzik) 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Amerikaanse Fanta (bes) 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Amerikaanse Fanta (druiven) 330ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,30/l, 0,3l
Coca-Cola Original Taste 1,5 L
Frisdrank met plantenextracten.
€ 6,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 4,50/l, 1,5l
Spa blauw 1.5L
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 2,63/l, 1,5l
Spa blauw 500ml
€ 3,45
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,90/l, 0,5l
Spa rood 1.5L
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 2,63/l, 1,5l
Foco coconut juice 350ml
Kokosdrank
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,29/l, 0,35l
Golden power 250ml
€ 2,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,80/l, 0,25l
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,00/l, 0,25l
Supermalt 330ml
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,67/l, 0,3l
Maaza tropical 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Maaza lychees 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Maaza mango 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Maaza fruit punch 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Aloe Vera drink 500ml
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,98/l, 0,5l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,06/l, 0,33l
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 5,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 5,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 465ml
B&J ChocFudgeBrownie CL1-TE180EB 465ml8X
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (12%). Over Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs:Het Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs is fairrukkelijk chocoladeroomijs met grote chocolate fudge brownie chunks: (h)eerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe. Deze pint ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Dig in en enjoy! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Topped Salted Caramel Brownie of de vegan variant met zuivelvrij chocoladeijs en Chocolate Fudge Brownie Chunks.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J Cookie Dough CL1-TE X180EB 465ml 8X
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (16%) en stukken cacaofantasie (1,5%). Over Ben & Jerry's Cookie Dough IJs:Ben & Jerry's all-time favorite Cookie Dough IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint romig vanille-ijs met stukken chocolate chip koekjesdeeg en gevuld met de lekkerste en beste chunks. So grab a spoon and start diggin'! Dit ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal!Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml
Bananenroomijs met heerlijke walnoten en chocolade banaantjes
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J CaramelChewChew CL1-TE180EB 465ml 8X
Karamelroomijs met karamel (2,5%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (9%). Over het product:Ontdek het Ben & Jerry's Caramel Chew Chew IJs. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen.Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Sundae Choco-lotta Cheesecake 427ml
Roomijs met choco cheesecake smaak en stukken choco met zeezout en koekjessaus met choco, bedekt met slagroomijs met chocoladesmaak en chocosaus met choco chunks met zeezout.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum 440ml
Magnum Double Sunlover Kokos Roomijs 440ml
Fluweelzacht kokos roomijs met mangosaus en krakende witte Magnum chocolade met knapperige kokos stukjes als topping
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Double Hazelnut Pint 440ml 8X
Roomijs met hazelnootsmaak en een gezouten hazelnootsaus (14%), witte chocolade (19%) en gekarameliseerde noten (1,5%) (hazelnoot, amandel, pistachenoot). Over Magnum Pint Crackables Hazelnut IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Hazelnut IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht romig hazelnootijs, gemengd met gezouten hazelnootsaus en witte Magnum-chocolade met stukjes noten. Breek door de dikke, krakende laag witte Magnum-chocolade, bestrooid met gekarameliseerde hazelnoot, amandel en pistache, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Hazelnut is een onderdeel van de 'Crackables'-campagne, een premium variant van onze klassieke Magnums, en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden.Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Euphoria 3MP 90ML 10X
Citroenijs met een kern van frambozensorbet, omhuld met witte chocolade (30%) en een mix van knettersuiker en stukjes suiker met fruitsmaak (4%). Over Magnum Euphoria Pink Lemonade IJs:Magnum Euphoria Pink Lemonade IJs is de perfecte balans tussen citroenijs en een kern van frambozensorbet, omhuld met een laag krakende witte Magnum chocolade met knapperige frambozenstukjes en knettersuiker. Dit ijs smaakt als een bruisende pink lemonade op het strand. Perfect voor een ultiem genietmoment. En omdat er in de verpakking drie van deze ijssticks zitten, kun je de ijsjes perfect delen. Magnum, wherever pleasure takes you. Ontdek het volledige verleidelijke assortiment, van Magnum Klassiekers, Magnum Doubles, Magnum Mini's tot Magnum Pints. Perfect om van te genieten tijdens een warme zomerdag of tijdens een gezellige winteravond op de bank. Witte chocolade, melkchocolade en pure chocolade, Magnum heeft het allemaal. Van handijs tot ijsbekers: voor welk ijsje ga jij? Wist je dat alle wikkels zijn gemaakt van plastic dat technisch 100% recyclebaar is? Magnum werkt samen met ketenpartners, zodat alle verpakkingen meer en meer gerecycled worden. De kenmerkende ijsstokjes zijn gemaakt van FSC & PEFC gecertificeerd duurzaam hout. Magnum ijs wordt bovendien gemaakt met 100% hernieuwbare energie.Hoe te gebruiken:Bewaar de ijsjes bij -18 °C. Magnum Euphoria IJs is heerlijk als toetje of gewoon lekker tussendoor. Over Magnum:In 1989 lanceerde Magnum het eerste premium handijsje voor volwassenen. Vandaag is Magnum een van 's werelds meest toonaangevende ijsmerken en verkoopt ieder jaar meer dan een miljard ijsjes. Ieder ijsje is gemaakt met fluweelzacht ijs van echte room en bedekt met een krakende laag Magnum chocolade. Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruikt Magnum alleen de meest premium en duurzame ingrediënten voor de beste ijsjes: vanillebonen afkomstig uit Madagaskar, als 'sustainably grown' gecertificeerde amandelen uit Californië en Belgische chocolade, waarvan de cacaobonen afkomstig zijn van boerderijen die Rainforest Alliance gecertificeerd zijn. Kwaliteit en duurzaamheid staan hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Belgische chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Classic Pint 440ml 8x
Vanilleroomijs met melkchocolade (21%). Over Magnum Pint Crackables Classic IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Classic IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht vanille-ijs met chocoladescherven, omhuld met een dikke, krakende laag Magnum-melkchocolade. Breek door de chocoladelaag en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Classic van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Double Gold Carmel Bill 440ml 8x
Roomijs met biscuitsmaak, toffee-kaneelsaus (12%), witte chocolade met karamel (19%) bedekt met een mix (1%) van gekarameliseerde pecannoten en kaneelbiscuit. Over Magnum Pint Crackables Gold Caramel Billionaire IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Gold Caramel Billionaire IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht roomijs met biscuitsmaak en toffee-kaneelsaus, omhuld met krakende witte chocolade met karamel, bestrooid met gekarameliseerde pecannoten. Breek door de dikke, krakende laag witte Magnum-chocolade, bestrooid met stukjes kaneelbiscuit, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Gold Caramel Billionaire van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Almond Pint 440ml 8x
Vanilleroomijs met knapperige amandelstukjes (5,5%) en melkchocolade (20%), bestrooid met gekarameliseerde amandelen (1,5%). Over Magnum Pint Crackables Almond IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Almond IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht vanille-ijs met gekarameliseerde amandelen. Breek door de dikke, krakende laag Magnum-melkchocolade, bestrooid met stukjes gekarameliseerde amandel, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Almond is een onderdeel van de 'Crackables'-campagne en een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.